Våre Medarbeidere

Vi er nå 13 personer ansatt hos Hansen & Krogh AS
Du treffer oss i butikken, ute på byggeplassen, og på lageret.

Hver og en av oss har gode kunnskaper på våre ansvarsområder og vil gjerne hjelpe deg.
Ta kontakt med oss, kom innom butikken eller via mail/telefon

 

Medarbeidere

Vegard Opaas

Daglig Leder

900 37 390

vegard@hansenkrogh.no

Marit Iren Opaas

Innkjøp og Logistikk

988 35 284

marit@hansenkrogh.no

Rolf Ole Hagen

Butikksjef

905 12 149

rolf@hansenkrogh.no

Lars Jensen

Selger

905 51 464

lars@hansenkrogh.no

Jørn Frode Holtet

Selger

928 67 337

jorn.frode@hansenkrogh.no

Jørgen Stormyr

Selger

470 71 443

jorgen@hansenkrogh.no

Håkan Waldesjø

Selger Bygg & Anlegg

912 45 202

hakan@hansenkrogh.no

Espen Johansen

Selger Bygg & Anlegg

92 86 43 30

espen@hansenkrogh.no

Jan Erik Hernæs

Selger Bygg & Anlegg

918 48 546

janerik@hansenkrogh.no

Vera Marie Lindbøl

Logistikk

400 65 528

vera@hansenkrogh.no

Alexander Hagen Sundseth

Lager og butikk

97 05 97 70

lager@hansenkrogh.no

Jonathan Klausner Waldesjø

Lager

+46 735 09 04 89

lager@hansenkrogh.no

Marianne S Hagen

Økonomi ansvarlig

980 79 431

marianne@hansenkrogh.no